Ahoj, chtěl bych od Vás trochu poradit: 1) Jaký FFP pro evropské přískoky se Star Alliance, kde NEEXPIRUJÍ míle (Popř. podmínka pohyb na účtě jednou za 2 roky atp.). Samozřejmě výchozí bod je Praha, takže nejčastěji asi s LOT/DLH. 2) Jaký FFP pro evropské přískoky se Sky Team, kde NEEXPIRUJÍ míle (Popř. podmínka pohyb na účtě jednou za 2 roky atp.). Výchozí bod Praha, nejlepší by byl OK Plus, ten jsem si také před rokem založil (asi měsíc před změnou podmínek). Vím, že záleží na bookovacích třídách. Jde mi o spoření mil do budoucna. Díky, RadekB. .

Frequent flyer programy - OBECNĚ

Založil ve fóru Frequent flyer programy

Předpokládám, že je to uplně jedno smiley resp. nikde jsem nic o tomto omezení nečetl.

0 Citovat

Pokud bys stihl nalítat status, tak určitě u Sky bych šel do Delty. Tam se ti automaticky přetáčí míle do dalšího roku, ale zase je podmínkou nalétat v tom roce znovu status. Obecně platí, že pokud nebudeš létat víc jak 1x do měsíce se moc FFP nevyplatí.

Já vedu OK Plus jen kvůli vstupům do salónku, kde za 5000 mil mi přijde jako jediný bonus za přijatelnou / dosažitelnou cenu.

0 Citovat

Ahoj, chtěl bych od Vás trochu poradit:

1) Jaký FFP pro evropské přískoky se Star Alliance, kde NEEXPIRUJÍ míle (Popř. podmínka pohyb na účtě jednou za 2 roky atp.). Samozřejmě výchozí bod je Praha, takže nejčastěji asi s LOT/DLH.

2) Jaký FFP pro evropské přískoky se Sky Team, kde NEEXPIRUJÍ míle (Popř. podmínka pohyb na účtě jednou za 2 roky atp.). Výchozí bod Praha, nejlepší by byl OK Plus, ten jsem si také před rokem založil (asi měsíc před změnou podmínek). Vím, že záleží na bookovacích třídách.

Jde mi o spoření mil do budoucna. Díky, RadekB.

0